çıkan şöyle bir aparat var buradaki yuvarlak kesme

Admin

Administrator
Yönetici
yani manyetik takımı Bunun içerisinde takacağız Arkadaşlar bunu nasıl yapacağız söyle buradan geçirmemiz gerekiyor sadece kısmın bu tarafa bakması lazım Bunun sebebi kavgaya zarar vermemek Şimdi de bu kabloyu bu taraftan alacağız bu işlemi zaten aşka da tekrar yapmanıza gerek yok şu anda Tamam eşim diyecektim aşağıdaki O kablo karmaşasına olacak hemen Şu arka tarafta bir bölüm var buradaki bölüme kabloları Sara biliyorsunuz hemen operasyonda yapayım Arkadaşlar bu şekilde şu anda tamamladım ve kablo

Tamam Arkadaşlar bunu bir kere yapacağız demişti hiçbir şekilde kaldınız ders aldıktan sonra manyetik alan kafada kapatıyoruz ve Bu işlem tamam şimdi buna güç vermemiz gerekiyor gücü nereden verecek Az önce çıkan kablonun aynısı Sen buna dokunmuyorum zaten 100 watt da kinect odaya bağladığımız bir kablo vardı diğer ucunu bu arkadaşa daha iyi edeceğiz şurada bir tarihte giriş var şu anda Tamamdır İşlem tamam arkadaşlar Şurada da bir mavi led ışık görüyorsunuz Yani bu arkadaşa güç geliyor şimdi burada 3 tane

cihazımıza Art tek bir kablo ile bakın herhangi bir kablo karmaşası yok şarj yiyeceğiz önce Apple Watch Şarj da başlayalım Apple Watch buraya bıraktım Şarj oluyor mu evet oluyor şimdi e-posta şarj edeceğim şuraya bıraktım Bu da şarj oluyor kırmızı ışığı gördünüz ne yapacağım bu sefer de telefonun şarj edeceğim şurada bir Neyse uyumlu kablosuz şarj ünitesi var buraya da Telefonumu bırakıyorum şu anda bırakacağım ve Neyse animasyonda gördüm hem dost Hem Apple Watch hem de iPhone 12 Pro Mac aynı anda Şarj oluyor

Arkadaşlar bu güzel bir şey gerçekten güzel bir şey ve tek bir kablo ile bunu gerçekleştirmiş olduk merak edilen bir konu vardı işte tamam yani ben de iPhone olmayabilir de Android olabilir hani Yapı boş kullanıp Android kullanan olur bilmiyorum ama evin içerisinde farklı kullanıcılar olabilir yada işyerinizde onların telefonunda şarj etmek için burayı kullanabilirsiniz Az önce Eyüp olsun olduğu alanın kullanmıştık Ama şu anda çok mümkün mü isterseniz oldu onu göstereceğim Birazdan şimdi şu tarafa göstereyim şuraya Ben