Bunu nasıl performans vereceğini detaylı inceleme

Admin

Administrator
Yönetici
videosunu beğeneceğim Tabii ki şimdi gelelim şarj performansına söyle ki buradaki kulaklıklar tam dolu yani şu anda arkadaşları şarj edebiliyorsun biliyorum ama bu Değerler nasıl değerler kapalıyken sadece o da şöyle Iş konusunda hızlı çözüm arıyoruz ama aynı zamanda bizi uğraştırma sın diyoruz ergonomik bir çözüm olsun diyorum Teknoloji bu alanda yetişti Bu teknolojileri ya da şimdi Cihazlarımızı kablosuz şarj edecek cihazlarınızdan kastım şok şimdi Edremit öncelik olarak telefonumuzun şarj olmasını istiyoruz Bu arada hep

iPhone gibi konuşuyoruz ama iPhone'un şarj destekli 2 tane cihazınıza ama Android Telefonlarınız varsa ve bunlar kablosuz şarj oluyorsa yine onları da şarj edebiliriz e-posta şu anda masada görüyorsunuz Bir de Apple borç var arkadaşlar bunları hem hızlı hem de ergonomik bir şekilde nasıl şarj edebiliriz bunun cevabını arayacağız aynı zamanda Bunları yapan cihazlarında çok pahalı olmasını istemiyoruz ki şimdi burada iki tane cihazda bunlardan bir tanesi metodunun 2 indir desktop manyetik wireless şarj adlı ürünü diğeri de Hemen

şurada 3 indir magnetik wireless şarj alır yani bu arkadaş ve bu arkadaş satışta gerekli olan nilçev bidon Açıklama kısmında paylaştık güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz bir tanesi Yaklaşık 300 400 bu teknolojilerin cihazları Biz atıyorum Apple üzerinden Apple almak istediğimizde çok daha fazlasını ödüyoruz Peki ucuz etin yahnisi olur mu? bu bunların cevabını vereceğim arkadaşa bizzat kutusundan çıkaracağız uygulayacağız ve sonuçları hep beraber bakacağız önceki için bir olanla başlamak istiyorum buradaki jelatinleri keseceğim neler

yapacağız ona bakacağız şimdi buradaki için bir de bize sunulan seçenekler neler görelim mesela kutunun içerisinden havlu çıktı ve bu kablo her iki ucu da takipçisi olan bir kablo Bayağı da kalın bir kablo Anladığım kadarıyla hızlı şarj ve yüksek veri transfer için de ideal olabilir şöyle bir Tamam çıktı ya niye seviyorum tavsiye ediyorum malzeme kalitesi çok sevindim yani bu benim için çok kıymetli bir durum malzeme kalitesi iyi arkadaşlar bu kadar masada gerçekten çok şık duruyor söyle baktığımız zaman şimdi buradaki gerekçeyle